Three person talking Stock Photo by ©orlaimagen 62058045

to pomysł na miejsce szkoleniowe dla pasjonatów ratownictwa medycznego od podobnych pasjonatów ratownictwa. Od luźnych rozmów o symulacjach i szkoleniach w przerwach między przyjęciami pacjentów oraz ciągłych kursów raz lepszych raz gorszych  poprzez SimBart s.c centrum symulacji medycznej., które dało nam ogrom doświadczeń instruktorskich od dziś zapraszamy Was do Centrum Edukacji Ratownictwa Medycznego Szpitala Powiatowego w Bartoszycach.

Nasz zespół tworzą instruktorzy Europejskiej i Polskiej Rady Resuscytacji, symulacji medycznych, wykładowcy uniwersyteccy, zarządzający SOR i ZRM. Brzmi poważnie ale od samego początku przyświeca nam idea "szkoleń na jakich sami chcielibyśmy się pojawić". Przekładając to na nasz język opiekunem merytorycznym jest szef SOR dr n med. Wojciech Stefaniak fan planszówek, kierownikiem CERMu jest rat.med. Daniel Rożko nieoszlifowany talent reżysersko-operatorski oraz koordynator ZRM rat.med. Łukasz Rozbicki fan kuchni włoskiej. 
Ten szkoleniowy "wózek" oprócz medyków pomagają nam pchać technicy symulacji bez których fantomy nie witały by Was z otwartymi ramionami.
Od kursów certyfikowanych przez Europejską i Polską Radę Resuscytacji po autorskie warsztaty i seminaria  wynikające z naszych codziennych obserwacji rzeczywistości ratowniczej zapraszamy wszystkich tych, którym zależy na bezpieczeństwie pacjentów w stanach bezpośredniego zagrożenia życia. Zadbamy o merytorykę, najnowsze zalecenia międzynarodowych towarzystw,  przyjemną atmosferę, sprzedamy ciekawe pomysły a w przerwach zaprosimy Was na domowe ciasto przy kubku aromatycznej dobrej kawy.
Zapraszam
Daniel Rożko
kierownik CERM